E-book by Stelmaszczyk

 • Co zawiera E-book?
 • Jaka jest nasza wspólna misja?
 • Z czym walczymy?
 • Jaki jest cel tej walki?

Misja

Zadaniem E-book’a, jest szerzenie informacji na temat tego w jaki sposób możesz przygotować wagę startową do zawodów sportowych, tak aby praca którą wykonujesz na sali treningowej była uszanowana a jej efekty utrzymane do samego końca.
Chciałbym wygrać z wizją katorżniczego robienia wagi, przez co zawodnicy nie są w stanie pokazać swoich pełnych umiejętności w ringu.
To wcale nie musi tak wyglądać i mam nadzieję, że po przeczytaniu tej lektury zrozumiecie, że istnieją pewne mechanizmy pozwalające na wyeksponowanie w ringu wszystkiego to co w Was najlepsze w o wiele prostszy i przyjemniejszy sposób.

 • Nasz główny wróg

  Naszym głównym wrogiem jest katorżnicze i nieprzemyślane zbijanie kilogramów na parę tygodni przed startem w nierozsądny sposób, który przysparza Wam sporo stresu, oraz nie gwarantuje możliwości wykazania swojego pełnego potencjału w ringu.

 • Broń

  Broń – jaką Wam udostępniam to zestaw narzędzi, który pozwoli wam stać się “własnym” dietetykiem. Kto bardziej niż Wy sami potrafi zrozumieć wasze potrzeby i spowoduje, że system żywienia który dzięki tym umiejętnościom stworzycie będzie w pełni z Wami zgodny i możliwy do utrzymania długofalowo.
  Dokładamy do tego drugi filar z którym wygrać nie mają prawa krótkoterminowe założenia a mianowicie mój autorski system budowania nawyków, który zagwarantuje utrzymanie waszych efektów przez długi czas . Nic nie jest tak trwale wbudowane w nas jak nasze nawyki, dlatego postaramy się aby system żywieniowy w połączeniu z programem budowania nawyków znalazł stałe miejsce w waszym codziennym życiu. Wisienką na torcie jest dokładnie objaśniona suplementacja, z pełnym podziałem począwszy od prozdrowotnej i sportowej, kończąc na wspomagającej procesy umysłowe.

 • Scena walki

  Scena walki – Liczę na to, że gdy przyjdzie czas wyjścia na ring wykorzystacie w pełni zawartą w nim wiedzę i poczujecie różnicę pomiędzy świadomym zbijaniem kg a głodzeniem się byleby w końcówce “zrobić wagę”.

 • Morał

  Morał jaki chciałbym aby z tego wypłynął jest jeden – budujmy wspólnie większą świadomość i szanujmy pracę którą wykonujecie na co dzień aż do samego końca.

  Aby ułatwić wprowadzenie narzędzi w życie, przy zakupie E-book’a dodatkowo otrzymujecie darmową konsultację online!

   

  Zamów E-book'a

Zamów E-book'a już teraz!

Zamów E-book’a już teraz, a dodatkowo otrzymasz pierwszą darmową konsultację online!

Referencje

Współpracuję od dłuższego czasu w obszarze kompleksowej dietetyki sportowej. Wiem, że jestem pod dobrą opieką i mój proces się nie skomplikuje, ponieważ o wszystko mogę się spytać fachowca.

Filip Zawłocki

Największą korzyścią dla mnie wynikającą ze współpracy z Łukaszem to możliwość pełnego skupienia przed i w trakcie turniejów oraz walk bez zbędnych myśli dotyczących limitu wagowego, kiedyś było to dla mnie nierealne że będę mógł tyle jeść, a przy tym chudnąć.

Piotr Stępień

Dzięki ogromnemu wsparciu, zaangażowaniu, cierpliwości oraz doświadczeniu jakie posiada Łukasz moja motywacja z dnia na dzień była większa. Wiele się nauczyłam, osiągnęłam cel i wzmocniłam nie tylko mięśnie ale i pewność siebie.

Ola Kozłowska