Łukasz Stelmaszczyk

Przygoda związana z prowadzeniem treningowym rozpoczęła się bardzo intuicyjnie. Początkowo jako młody chłopak pełen pasji do sportów sylwetkowych, oraz treningów siłowych zgłębiałem wiedzę odnośnie żywienia, treningu i suplementacji.

Czułem, że nie mogę pozostać z tym sam, dlatego aby uzyskać doświadczenie pomagałem każdej osobie, która zechce pomoc otrzymać, tak aby po paru latach dojrzeć do bycia pełnoprawnym, dobrym trenerem.

Balans kluczem do sukcesu

Cechuje mnie holistyczne podejście – doskonale rozumiem jak złożoną istotą jest każdy z nas i jak dużo elementów składa się na końcowy wspólny sukces. Według mnie sięga on nie tylko sfery fizycznej, ale przede wszystkim mentalnej. Właśnie w tym aktualnie znajduję swoje powołanie, praca trenera stała się dla mnie czymś więcej niż pracą nad fizycznym ciałem, stała się miejscem gdzie “pracuję” nad człowiekiem nad jego unikalnymi cechami i staram się aby poprzez sport potrafił odnaleźć w sobie więcej pozytywnych wartości i więcej wzmacniających cech niż te które znał do tej pory.

Pracuję z osobami trenującymi zarówno na poziomie zawodowym jak i amatorskim gdzie celem jest jest zadbanie o ciało, zdrowie i ducha. Wykraczam ponad zakres żywienia, treningu i suplementacji poprzez rozwój w tematyce treningu medycznego, przygotowania motorycznego, neuroanatomii, oraz psychologii sportowej.

Ponad 7 lat doświadczenia!

Do najważniejszych osiągnięć mogę zaliczyć współpracę ze sportowcami wygrywającymi zawody o tytuł Mistrza Świata, Europy oraz Polski w sportach walki , mistrzynią Europy Muay Thai, stałą współpracę z kadrą narodową Kickboxingu, prowadzenie szkoleń kształcących kolejne pokolenie trenerów personalnych, trenerów kadr Polski Kickboxingu oraz zawodników sportów walki.

Stawiam na ciągły rozwój tak aby stawać się jeszcze lepszym trenerem, przez co gwarantuję Ci pełne ukierunkowanie naszej współpracy w stronę rozwoju na wielu płaszczyznach.

Skorzystaj z mojej wiedzy już teraz!

Umów się na darmową konsultację już teraz, a w zamian otrzymasz darmowy dostęp do treści na temat:
Jak radzić sobie z treningami podczas kwarantanny?

Referencje

Współpracuję od dłuższego czasu w obszarze kompleksowej dietetyki sportowej. Wiem, że jestem pod dobrą opieką i mój proces się nie skomplikuje, ponieważ o wszystko mogę się spytać fachowca.

Filip Zawłocki

Największą korzyścią dla mnie wynikającą ze współpracy z Łukaszem to możliwość pełnego skupienia przed i w trakcie turniejów oraz walk bez zbędnych myśli dotyczących limitu wagowego, kiedyś było to dla mnie nierealne że będę mógł tyle jeść, a przy tym chudnąć.

Piotr Stępień

Dzięki ogromnemu wsparciu, zaangażowaniu, cierpliwości oraz doświadczeniu jakie posiada Łukasz moja motywacja z dnia na dzień była większa. Wiele się nauczyłam, osiągnęłam cel i wzmocniłam nie tylko mięśnie ale i pewność siebie.

Ola Kozłowska

Współpraca z Łukaszem poprawiła w mojej sportowej karierze wiele aspektów, które wpłynęły na efektywność treningów, lepsze samopoczucie, co finalnie przełożyło się na jakość startów w turniejach krajowych i międzynarodowych.

Ewa Pietrzykowska

Zgłoszenie na darmową konsultację